Про нас


Вітаємо Вас на сторінці нашого сайту shoeste.com.ua та дякуємо, що Ви зайшли до нас в гості !

Наш роздрібний магазин "СВІТ ВЗУТТЯ" був відчинений в м. Тернополі в 2012 році. Мета створення - запропонувати тільки якісне взуття з натуральних матеріалів ! В 2020 році під час пандемії COVID-19 ми відчули складність наших покупців придбати взуття, тому для зручності ми вирішили створити інтернет магазин shoeste.com.ua

Різноманітні і якісні туфлі, напівчеревики, черевики, чоботи, чоботи гумові, термо взуття, угги, валянки, босоніжкикеди, кросівки, текстильне взуттяортопедичне взуття, аксесуари - все це, і не тільки, широко представлено в нашому магазині.

Ми завжди оновлюємо асортимент, враховуючи попит, сезонність та інші чинники. Наші менеджери завжди нададуть Вам вичерпну консультацію щодо моделі, розміру, запропонують варіанти.

Ми з повагою, з відповідальність, взаєморозуміння та великим бажанням намагаємось задовільнити Ваші побажання та отримуємо велике задоволення коли ваші дітки відчувають себе комфортно у взутті купленому у нашому магазині! 

Якщо у Вас виникли будь які побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого інтернет-магазину –  пишіть нам shoeste.office@gmail.com ми з вдячністю приймемо Вашу думку до уваги.  

Будемо раді Вас бачити в нашому магазині СВІТ ВЗУТТЯ чи на сторінці нашого сайту ! Міцного Вам здоров`я та всіх благ !!!