Повернення та обмін


Шановні покупці згідно Закону України Про захист прав споживачів https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text у випадку якщо Ви бажаєте повернути товар у Вас є термін 14 днів від дати здійснення покупки на його повернення.

Зауважимо, що згідно цього закону поверненню підлягають тільки товар згідно вимог:

1)  Термін покупки не перевищив 14 днів

2)  Товар не був у вжитку

3)   Збережена повна комплектації повернення (упаковка, ярлики, етикеток та ін.)

4)  Збережено розрахунковий документ оплати товару (чек РРО і т.д. )

5)  Поверненню не підлягають ПАНЧІШНО-ШКАРПЕТКОВІ вироби та інші товари, перелік яких визначений Постановою Кабінета Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text

Просимо Вас при потребі повернення чи обміну товару діяти покроково:

1)  Переконатися чи можна повернути товар згідно вимог Закону України Про захист прав споживачів (перегляньте будь ласка чотири пункти вказані вище)

2)   Заповніть будь ласка форму на повернення товару,

3 )  Після отримання форми на повернення товару наш менеджер зателефонує Вам для для уточнення яким способом (на електрону пошту, месенджер...) можна вам відправити бланк ЗАЯВИ НА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.

3)     Роздрукуйте в паперовому вигляді та заповніть бланк ЗАЯВИ НА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.  Долучіть заповнену ЗАЯВУ НА ПОВЕРНЕННЯ , чек на оплату за товар, сам товар та відправте нам за адресою яку ми Вам повідомимо.

4)      Відправляйте товар звичайною посилкою, а не накладеним платежем.

        5)      Зворотню доставку товару оплачує покупець
 

ВАЖЛИВО ! Гроші будуть Вам повернуті в термін до 5 днів від дати отримання нами поверненого товару. Повернення коштів здійснюється банківським переказом, виходячи з вартості товару на момент здійснення покупки на реквізити вказані Вами.