Умови використання сайту


 УВАГА - Будь ласка перед переглядом сайту ознайомтесь з УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ та ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ! Якщо Ви не згідні з ними не використовуйте цей сайт ! 

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

Цей договір адресований Споживачам (Покупцям) і є офіційною і публічною пропозицією Продавця - ФОП Карпова Ярослава Ігоровича, що діє на підставі виписки

з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.  Дата та номер запису про проведення реєстрації 07.06.2007,  2646000000000588

Споживач (Покупець), діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі - Договір) про нижче наведене:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем.
1.3. Укладаючи Договір, покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб 'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

1.4 На вимогу правоохоронних органів, за рішенням / з постановою суду або в рамках інших законних процедур згідно з чинним законодавством України адміністрація сайту shoeste.com.ua має право надати при їхній вимозі будь-яку особисту персональну інформацію відвідувачів сайту.

 2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
Відвідувач Сайта - особа, яка прийшла на сайт http://www.shoeste.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови цього Договору і бажає замовити та купити товар на сайті http://www.shoeste.com.ua

Покупець - Користувач, який розмістив Замовлення на сайті http://www.shoeste.com.ua

Продавець - ФОП Карпова Ярослава Ігоровича, чинний на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Дата та номер запису про проведення реєстрації 07.06.2007,  2646000000000588, проводить управління сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресою http://www.shoeste.com.ua

Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою http://www.shoeste.com.ua, де представлені Товари, що пропонуються Продавцем для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт - http://www.shoeste.com.ua
Товар - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів, за якими вказується ціна, назва та опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою товарів обраних на Сайті.

Особистий кабінет - персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
3.1. Предметом цього Договору є надання можливості Покупцеві придбавати, Товари представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою http://www.shoeste.com.ua.
3.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

4. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ
4.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за адресою http://www.shoeste.com.ua
4.2. Реєстрація на Сайті не є обов 'язковою для оформлення Замовлення.
4.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається користувачем при реєстрації.
4.4. Користувач зобов 'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, зазначені користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, користувач зобов 'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист на адресу: shoeste.office@gmail.com
4.5. Спілкування користувача/Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, брані, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

5. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ
5.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, враховуючи особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність.

5.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або іншим способом.
5.3. У разі ануляції повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був сплачений.
5.4. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов 'язань перед Покупцем.
5.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцю надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або телефоном. Менеджер, що обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.
5.6. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, що обслуговує Замовлення, електронною поштою, телефонним дзвінком, месенджером чи іншим доступним способом зручним для Покупця.
5.7. Доставка Товару територією України:
-  у відділення "Нової Пошти", "УкрПошти" тощо, 1 - 3 дні;
- зарезервувати і забрати в магазині - БЕЗКОШТОВНО, резерв 2 дні.
Вартість і терміни доставки в населені пункти Донецької та Луганської областей обговорюються заздалегідь з нашим представником після формування замовлення на сайті. Доставка в Автономну Республіку Крим не здійснюється

6. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна не включає вартість доставки! Доставка товару оплачується окремо залежно від тарифів компанії перевізника.
6.2. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:
· готівкою при отриманні;
· банківською карткою при отриманні;
· оплата карткою на сайті.
6.3. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.
6.4. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.
6.5. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
6.6. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній у момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцю для здійснення повернення коштів Покупець зобов 'язаний повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов' язаний перерахувати грошові кошти.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА КОШТІВ
7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до"Повернення та обмін товару", зазначених на сайті.
7.2. Повернення Товару належної якості:
7.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його отримання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, за винятком Товарів, зазначених у п. 7.2.4. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, бірки а також у наявності документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного Товару.
7.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару протягом п`яти днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця. Покупець обов`язково повинен заповнити Заяву на повернення товару.
7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов 'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом  п`яти днів.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

1.При роботі сайту shoeste.com.ua використовуються файли cookie. З їх допомогою можлива ідентифікація браузера відвідувача. У цих файлах можливе збереження налаштувань користувачів та інших відомостей. Відвідувач може налаштувати браузер таким чином, щоб відхиляти всі файли cookie або сповіщати про їх відправку. Файли cookie використовуються, щоб зробити сайт shoeste.com.ua безпечним, захищеним і зручним. Файли cookie забезпечують підтримку функцій безпеки і їх запуск, а також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умов відвідувачами. Файли cookie допомагають оцінити кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих відвідувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації з веб-сайту.

2. Відвідувачі сайту беруть на себе відповідальність за всі ризики, які виникають при використанні сайту shoeste.com.ua,  Ні ФОП Карпов Ярослав Ігорович ні будь-яка інша сторона, залучена в створенні, виробництві або обслуговування сайту shoesteom.ua, не несе відповідальності за прямі, непрямі або випадкові збитки, які коли-небудь заподіювалися, і які були викликані тим, що відвідувач мав доступ до сайту shoesteom.ua, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо було  попереджано відвідувача про можливість таких збитків і втрат.

3. Ви як відвідувач сайту shoeste.com.ua автоматично погоджуєтесь з УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ та погоджуєтесь з ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ. Якщо Ви не згідні з ними не використовуйте цей сайт !