Гарантія


Гарантійний термін експлуатації з дня покупки становить 30 днів з урахуванням  термінів сезонності окремих видів взуття:

 - Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня ( взуття утеплене всіх видів);

 - Літній сезон з 15 травня по 15 вересня (туфлі літні відкриті, сандалети, сандалі та інше.);

 - Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада (чоботи, напівчоботи, черевики, напівчеревики не утеплені, туфлі закриті на товстій підошві з пористої гуми або поліуретанів;)

Гарантійний термін на сезонне взуття наступає з моменту початку сезону. При використанні сезонного взуття з недотриманням сезонності претензії по якості не приймаються

Зауваження по якості не приймаються:

- при недотриманні умов експлуатації та зберігання взуття;

- при носінні взуття покупцем з нестандартною формою ноги (занадто високий підйом, деформацією стопи, великими наростами ( гульками ) на суглобах) претензії що до якості взуття (розрив шкіри, відклеювання у проблемному місці) не приймаються;

- при придбанні взуття на сезонному розпродажу, уціненому у зв’язку з частковою втратою якості, або з очевидними дефектами, на які було вказано продавцем покупцю.

На деталі, які потребують дрібного ремонту: устілка, шнурки, набійки, фурнітуру, застібки-блискавки та оздоблювальні матеріали ( камінці, ланцюжки, пряжки і т.д. ) так як вони являються змінними деталями гарантія не поширюється. Можливе фарбування устілки або підкладки не являється браком.

Ознайомтесь будь ласка з умовами ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ товару !

Рекомендації по експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів.

Чистити взуття потрібно не перед виходом з дому, а після приходу з вулиці. Обов'язково приберіть пил і бруд щіткою, витріть вологою, а потім сухою м'якою фланелевою тканиною. Забороняється мити взуття, особливо шкіряне, у воді.  Якщо взуття сильно забруднене, то її можна промити прохолодною водою (не довго), намагаючись уникати попадання вологи всередину. На ніч взуття змащують кремом і залишають до ранку - це пом'якшує шкіру, оберігає її від псування і тріщин. А вранці можна дуже швидко надати взуття відмінний блиск - спочатку щіткою, а потім оксамиткою або ганчіркою з ворсом.
Необхідно щоденно просушувати взуття при кімнатній температурі. Сушіть вологе взуття в розгорненому вигляді при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямого сонячного проміння і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття. Відстань від зовнішніх стін приміщення, опалювальних та нагрівальних приладів повинна бути не менша ніж 1,0 м. Зберігати взуття та шкіргалантерейні вироби необхідно при температурі не нижче +14°С та не вище ніж +25°С при відносній вологості повітря 50-80%.

Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву швів та збереже форму взуття. Не знімайте взуття не розшнурованим та наступаючи на задник - це запобігатиме відриванню підошви.

Також необхідно уникати дії на взуття лугів, кислот, активних розчинників, миючих засобів тощо.

При експлуатації взуття потрібно враховувати сезонність. Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряною обтяжкою каблука, з верхом з текстильних матеріалів та замші чи велюрів, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такого взуття не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви. Продавець надає гарантію водонепроникності лише на гумове взуття та взуття з використанням водонепроникних мембран.

Промокання взуття не є причиною для звернення з претензією.

Не носіть взуття на високих або тонких підборах по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може призвести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначене для носіння за умов рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, а також зміна кольору верху взуття при потраплянні води не повинні бути підставою для подання претензій виробнику.

Обережно поводьтесь з декоративною фурнітурою на взутті. Не перетягуйте шнурки на гомілковому суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення.

Використовуйте якісні засоби по догляду за взуттям. Перш ніж використовувати будь-який засіб для догляду за взуттям, прочитайте інструкцію і дійте строго по ній.

Шкіряне взуття. Після знімання взуття очищуйте його від пилу та бруду щіткою або м'якою ганчіркою. Для того, щоб взуття довгий час зберігало гарний зовнішній вигляд, не пропускало вологу та не втрачало форму, використовуйте якісні спеціальні засоби догляду за взуттям (крем, апретура, поліроль тощо).

Взуття з верхом із замші та велюру. При забрудненні взуття видаліть бруд спеціальною щіткою або губкою (при необхідності висушити взуття природним шляхом), обробіть взуття спеціальним засобом для чищення замші та нубуку. Поверхню взуття не варто сильно терти, тому що зовнішні волокна можуть бути пошкодженими і матеріал втратить свої властивості.

Взуття з синтетичних та штучних шкір. Оптимальна температура для експлуатації взуття з синтетичних та штучних шкір взимку від -1°С до -25°С (зимові види) та не нижче 0°С весняно-осінні види. При більш низьких температурах матеріал стає жорстким та може давати тріщини. Не можна використовувати звичайні креми та щітки для такого взуття.

Взуття з лакованої шкіри потребує особливої турботи, оскільки не витримує температури нижче нуля. Одягніть взуття за 10 хвилин до виходу, щоб запобігти пошкодженню його морозом. Тепло ноги передається взуттю, завдяки чому воно буде охолоджуватися повільно, не одразу. Цим Ви зможете запобігти утворенню тріщин. Не рекомендується користуватися таким взуттям при температурі нижче -5°С.